Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w centrum Nakło nad Notecią - Oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

100 000 zł28 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie bezczynszowe typu M2 o pow. 28m2 po kapitalnym remoncie zlokalizowane w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy na parterze. Pokój, kuchnia- na podłodze panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

160 000 zł43 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie w bloku typu M3 o pow. 43m2 na iip zlokalizowane w centrum miasta do remontu. Dwa pokoje- na podłodze panele, ściany gładzie. Przestronna kuchnia- płytki na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

159 800 zł47 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 47 m2 w centrum Nakła. Lokal w stanie deweloperskim. 2 pokoje, kuchnia, łazienka Cena: 159 800 zł Polecam. Kontakt i prezentacja Kamila Nr licencji 17445

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

173 400 zł51 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 51m2 w centrum Nakła. Lokal w stanie deweloperskim składa się z 2 pomieszczeń ( możliwość zrobienia salonu z aneksem kuchennym lub oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

289 000 zł71 m² 4 070,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe budownictwo. Bardzo przestronne i ładne mieszkanie w Nakle nad Notecią w nowym bloku. Powierzchnia całkowita około 71m2. W skład mieszkania wchodzi duży pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bolesława Chrobrego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

177 000 zł53 m² 3 332,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

125 000 zł56 m² 2 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nakło nad Notecią, blisko centrum, mieszkanie,56 m2, sprzedaż wgn Bydgoszcz, ul. Poznańska 28/1 kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Mieszkanie w centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

115 000 zł29 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 29m2 w centrum Nakła. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju z aneksem kuchennym i drugiego pokoju. Na podłogach panele i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

117 500 zł33 m² 3 560,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie w bloku, w centrum Nakła nad Notecią o powierzchni 33 m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

156 000 zł48 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie własnościowe W centrum nakła! mieszkanie zadbane gotowe do zamieszkania składa się Z 3 pokoi, kuchni, łazienki Z wc oraz piwnicy. Wszystkie okna pcv! dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

120 000 zł83 m² 1 445,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Nakle nad Notecią o powierzchni 83m2, do remontu. Bez czynszowe! Wejście bezpośrednio z ulicy. Dobra lokalizacja, blisko centrum, w pobliżu przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

75 000 zł49 m² 1 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy położonej bardzo blisko centrum Nakła nad Notecią. Pomieszczenia: 2 pokoje , kuchnia, łazienka, oraz przynależna piwnica. Okna wymienione pcv, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

139 000 zł42 m² 3 309,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy bezczynszowe 42m2,piwnica 13m2,pomieszczenie zewnętrzne 13m2,mieszkanie po kapitalnym remoncie do zamieszkania,ogrzewanie gazowe,centrum Nakła,2 pokoje,łazienka ,duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy blisko centrum. Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Duży przestronny pokój salonowy z którego przechodzi się do mniejszej sypialni. Podłogi oraz wiele elementów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bydgoska

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, przestronne mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i hall. Do mieszkania przynależy udział w garażu. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

87 000 zł34 m² 2 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: na parterze, bezczynszowe, ogrzewanie gazowe piec 2 funkcyjny, z podwórkiem. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Powierzchnia mieszkania 34,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

169 999 zł48 m² 3 541,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne mieszkanie na II piętrze w centrum miasta. Mieszkanie ciche - usytuowane od strony podwórza. W sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, z miejscem parkingowym i bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasne, przestronne mieszkanie w centrum miasta. Przy starówce, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie na 1 piętrze w budynku 2 kondygnacyjnym. W skład mieszkania wchodzą: pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Bolesława Chrobrego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

92 000 zł30 m² 3 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Środkowe, słoneczne mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie z jasną kuchnią i z balkonem. W skład mieszkania wchodzą: pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bolesława Chrobrego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

167 000 zł56 m² 2 982,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 4 piętrze z widokiem na panoramę miasta i zieleń. Mieszkanie środkowe, blok ocieplony. Mieszkanie na osiedlu spokojnym, zagospodarowanym, z wyodrębnionymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

132 600 zł61 m² 2 173,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje zamykane, kuchnia przechodnia, łazienka i hall. Przestronne mieszkanie usytuowane od podwórza na poddaszu. Mieszkanie wymaga odświeżenia. W okolicy zabudowa mieszkaniowa oraz dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

112 200 zł32 m² 3 506,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

1 sypialnia, pokój dzienny oraz doświetlona kuchnia a także wykończona glazurą łazienka. Teren osiedla jest otwarty ale w zaciszu miejskiego zgiełku, zagospodarowany i w okolicy zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

85 000 zł36 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze w 2 kondygnacyjnej kamienicy w centrum miasta. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

232 000 zł66 m² 3 515,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie kompletnie umeblowane, łącznie z lodówką i zmywarką, po kapitalnym remoncie, z własnym ogrzewaniem (piec gazowy). Dodatkowym atutem mieszkania jest piecyk wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

153 000 zł37 m² 4 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jasne, słoneczne, ekonomiczne mieszkanie na 1 piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

129 999 zł53 m² 2 452,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 1 piętrze, w bloku na osiedlu w bardzo bliskim sąsiedztwie centrum miasta. Osiedle zagospodarowane, z placem zabaw i miejscem parkingowym. Bliskie sąsiedztwo sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

143 000 zł51 m² 2 803,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, przestronne, otwarte mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie II kondygnacyjne na II piętrze (poddasze). W bardzo dobrej lokalizacji - blisko centrum, marketów, kościoła, urzędów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

157 000 zł48 m² 3 298,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Dwupokojowe mieszkanie na os. Chrobrego 15 w Nakle nad Notecią. Lokal: powierzchnia 47,6 m2. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi (18,5 m2 z balkonem i 7,8 m2), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

100 000 zł45 m² 2 207,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta. Blisko do sklepów, dworca, urzędów i szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, zadbane mieszkanie, położone blisko centrum w przyjaznej okolicy. Nieduży koszt utrzymania. telefon kontaktowy   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gimnazjalna

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

170 000 zł52 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kontakt: 600.523.913 - na parterze, 3 pokojowe, po remoncie, ul. Gimnazjalna, mieszkanie w bloku w centrum Nakła nad Notecią. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

153 000 zł48 m² 3 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta bardzo słoneczne i ciepłe. Posiada balkon i przynależną piwnice, w bloku jest dostępna pralnio suszarnia. Pokoje 15m i 12m, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O k A Z J A! na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 40m2 Z balkonem II piętro W nakle nad notecią Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne i jasne mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

175 000 zł47 m² 3 723 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna Nie przegap okazji w nowym roku może być za późno Piękne mieszkanie niewymagające remontu w samym centrum Nakła za jedyne 175 tys. do negocjacji o powierzchni 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna sprzedaż lub zamiana mieszkanie o powierzchni 48 m2 za 180 tys. zł. w bloku z cegły w samym centrum Nakła. Mieszkanie usytuowane jest na 1 pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

150 000 zł83 m² 1 792 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta mieszkanie O powierzchni całkowitej 83,69 m2 za jedyne 150 tys. zł. Mieszkanie w centrum Nakła Składające się z: 3 pokoi o powierzchni 2x16 m2, 10,50 m2 kuchni 15,75 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

183 600 zł65 m² 2 824 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta Nie przegap tej okazji! Atrakcyjne mieszkanie w samym centrum Nakła za jedyne 183 600 do negocjacji o powierzchni 65 m2. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze w bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

199 000 zł67 m² 2 970 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Bardzo atrakcyjna oferta mieszkanie o powierzchni 67 m2 za jedyne 199 tys. zł. w bloku z cegły w samym centrum Nakła z działką rekreacyjną 638 m2 Mieszkanie usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

120 000 zł49 m² 2 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: grochowska Magdalena   Mieszkanie w kamienicy w centrum miasta M-3 ,pokoje 20m,15m, przedpokój 2m,kuchni 7m,łazienka 3m,w pokoju ,kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

95 000 zł85 m² 1 107 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyśmienita okazja mieszkanie O powierzchni całkowitej 85,75 m2 za jedyne 95 tys. zł. Mieszkanie do remontu, w centrum Nakła. Składające się z: 3 pokoi o powierzchni 3x16 m2, kuchni 10,46.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij